تجهیزات و امکانات

 

تمامی سعی و تلاش ما بر آن بوده است که علاوه بر دانش و مهارت حرفه ای، درمان بیماران در محیط، فضا، شرایط و با امکانات و تجهیزاتی انجام شود که خودمان مایل و حاضر باشیم در آن محیط و شرایط تحت درمان قرار گیریم.

فضای فیزیکی:

اتاق معاینه، مشاوره و طرح درمان، اتاق جراحی های پیشرفته و اورژانس ها، اتاق جراحی و درمانهای لیزری و اتاق درمانهای ترمیمی و پروتزی، مجهز به آخرین امکانات و تجهیزات و دانش فنی روز دنیا، در چیدمانی منطقی و علمی در کنار هم مجموعه ای را فراهم آورده اند که بیمار، پزشک و تیم درمانی بتوانند با آرامش و امنیت کامل دست به انجام دقیق ترین اعمال جراحی و درمان های تکمیلی بزنند.

 

مجموعه منحصر بفرد امکانات و تجهیزات:

  • آخرین تکنولوژی کنترل عفونت و استریلیزاسیون
  • امکانات جراحی بیش از دویست شکل و نوع ایمپلنت
  • دستگاه های اندازه گیری حرکات میکرونی دندان و ایمپلنت دندانی (Perio-Test , Ostel )
  • بیش از یکصد دستگاه و ست جراحی مرتبط با پیوند های استخوانی (فول مانیتورینگ و پالس اکسیمتر ، PRF ، پیزوسرجری ، رادیوسرجری ، الکتروسرجری و …..)
  • امکانات و تجهیزات نوین در درمان های ضد میکروبی ( لیزر ان دی یگ ، فتودینامیک تراپی ، کاربرد موضعی داروهای ضد میکروبی و ……)
  • تجهیزات و امکانات درمان های دیجیتال و کامپیوتری ( اسکنر داخل دهانی ، تکنولوژی CAT/CAM ، نرم افزارهای طراحی درمان های ایمپلنت در محیط مجازی و ……)
  • پیشرفته ترین و کامل ترین مجموعه لیزرهای جراحی و درمانی، شامل لیزرهای اختصاصی جراحی استخوان و تراش دندان ( لیزرهای بافت سخت – Erbium Family Lasers) و لیزرهای پرتوان و کم توان بافت های نرم ( لیزرهای Nd-YAG ، طول موج های Diode و لیزرهای LLLT )

 

بخش درمان های جراحی:

امروزه دو رکن مهم برای کسب موفقیت های بزرگ در عرصه های جراحی عبارتند از:

۱- وجود جراح مسلط، حاذق، صاحب نظر و آگاه به دانش روز جهان.

۲- وجود شالوده ها و ستون های استواری که بستر مناسب درمان را برای بیمار و جراح مهیا می سازند. این ستون ها پایه های بنای استواری را فراهم می آورند که جراح می تواند بر فراز آنها در سطحی بالاتر به اهداف مورد نظر جراحی برسد. چهار ستون این بنا عبارتند از:

الف- برقراری شرایط آرامش و راحتی کامل بیمار در طول زمان درمان بدون اذیت، آزار و درد

ب- فضای فیزیکی مناسب برای فعالیت های درمانی و اعمال بالاترین استانداردهای کنترل عفونت و استریلیزاسیون

ج- به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات، ابزار، امکانات و تکنولوژیهای کارآمد و نوین جهانی

د- وجود پرسنل و کادر پرستاری و درمانی خوشرو، دلسوز، با برخورد شایسته و با احساس مسئولیت که افرادی آگاه و کارآزموده در حیطه کاری خود باشند.

بدون شک موفقیت درمان نیازمند به وجود و حضور هر دو رکن فوق است و هیچ یک به تنهایی کافی نیست. در این مرکز درمانی شرایطی فراهم آمده است که با استعانت از خداوند متعال جراحی های پیچیده و بزرگ نیز همانند جراحی های کوچک و محدود با موفقیت در بالاترین حد استانداردهای جهانی انجام گیرد.

 

بخش درمان های وابسته و تکمیلی:

بهره مندی از متخصیصن عالم و کارکشته در رشته های پروتز، زیبایی، ترمیمی در کنار متخصص جراحی فرصت و بستری را مهیا نموده که نه تنها تشخیص و طرح درمان بلکه سایر درمان های تکمیلی و جانبی در یک مجموعه و زیر نظر مستقیم مدیریت تیم پزشکی با بالاترین کیفیت به انجام برسد.